Електрични месо брусилки

Електрични месо брусилки

производителот, снабдувачот, фабрика, дистрибутер и веледрогерија во Taiwan
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Месо брусилки -> Електрични месо брусилки
Ние сме техничко Taiwan Електрични месо брусилки производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Електрични месо брусилки - HTG-220SS-1

модел: HTG-220SS-1
Електрични месо брусилки
Карактеристики:
1. Моќен и ефикасен мотор.
2. Ниска бучно ниво.
3. Колбас адаптер.
4. Усвои добри нерѓосувачки челик во согласност со HACCP стандардот, лесно да бидат исчистени.
5. Коло со заштита од преоптовареност.
6. Добар квалитет елемент, долг живот.
7. Анти-се лизга нозете, стабилна и безбедна за употреба.
8. Комерцијални нерѓосувачки челик мелница за месо за ресторан.
9. Рамка и месо лента во нерѓосувачки челик.
10. Компактна големина без остри агол или отклонување.
11. Елегантен изглед, од нерѓосувачки челик кабинет со полирање изглед.
12. Лесно за чистење, капа, главата, шраф, ножот, пора плоча итн, кои ги исполнуваат месо може да се отстрани за чистење.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Електрични месо брусилки

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano