Електрични месо Saw

Електрични месо Saw

производителот, снабдувачот, фабрика, дистрибутер и веледрогерија во Taiwan
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Месо Пили -> Електрични месо Saw
Ние сме техничко Taiwan Електрични месо Saw производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Електрични месо Saw - HT-260-1

модел: HT-260-1
Електрични месо Saw
Карактеристики:
1. Тоа е идеално опрема за хотел, ресторан, јадење салата и преработка на месо единици за преработка на месо.
2. Две вид на работа моделите избор--рачно или автоматски.
3. Месото притискање одбор употреба рафиниран дизајн, безбедно функционирање и потрајни.
4. Оваа машина е целосно автоматски и едноставен дизајн, безбедност и лесно да се чисти.
5. Моторот со вентилаторот за ладење, имаат прегревање заштита, безбедност употреба.
6. Оваа машина со атрактивен дизајн, погоден за било ресторан, супермаркет и било преработка на храна место.
7. Нејзините намалувања користење на моќноста на моторот на речиси100%. Може да ги намали коските доколку е опремено коска сечење нож (исклучи тешко коска, како што се нога коска).
8. Високи перформанси и прецизност точно и чиста раст намалување профит преку прецизноста срп-ножот и економската ефикасност gripper.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Електрични месо Saw

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano