Риба дерењето машина

Риба дерењето машина

производителот, снабдувачот, фабрика, дистрибутер и веледрогерија во Taiwan
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Преработка на месо -> Риба дерењето машина
Ние сме техничко Taiwan Риба дерењето машина производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Риба дерењето машина - HT-450F0-1

модел: HT-450F0-1
Риба дерењето машина
Карактеристики:
1. Апликација: да лупам на кожата на различни видови на риби.
2. Кожата ролери е составен од нерѓосувачки челик кој е специјално третирани со топлина, па затоа, таа носи надвор помалку и трае двапати или подолго време отколку другите производи.
3. Кожата ролери е специјално произведени, па на површината на рибата другото чисти и вистински, исходот од сечење ефикасност е повеќе од 99%, што се зголеми способноста и на продуктивноста.
4. Ножеви може да се прилагоди предната и задната страна нагоре и надолу, па таа може да се примени на било кој вид на риба.
5. На влез вметнете место, дното поддршка, горниот одбор и другите може да бидат одделени со еден допир акција, според тоа, машината може да се избелени лесно и секогаш имајте чиста.
6. Домашна употреба за риба скалар.
7. Апликации: Се користи за отстранување на кожата од сите видови на риби како што Медузата, tilapia, сом, flatfish, црвени детиште филети, циклиди риба, лосос, треска, коњ се соочува со риба, скејт риба, црвени детиште филети, Saut & eacut итн

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Риба дерењето машина

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano