Храна вакуум Пакувач

Храна вакуум Пакувач

производителот, снабдувачот, фабрика, дистрибутер и веледрогерија во Taiwan
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Вакуум амбалажа машина -> Храна вакуум Пакувач
Ние сме техничко Taiwan Храна вакуум Пакувач производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Храна вакуум Пакувач - VPT-680SC-1

модел: VPT-680SC-1
Храна вакуум Пакувач
Карактеристики:
1. Две вакуум комори наизменично работат двојно комора вакуум амбалажа машина, пакување запечатување подготовки се поврзани крај до крај, во голема мера подобрување на ефикасноста пакување, машина под студио направени од нерѓосувачки челик, и разумни структура, воздухот затегнатоста добро, убаво и издржливи, и во согласност со барањата за хигиена на храната и анти-корозија.
2. Оваа серија на вакуум амбалажа машина со вакуум печат и печатење во една функција, за различни материјали за пакување и пакување барања, со степенот на вакуум, топлина запечатување температура, запечатувајќи време приспособување уред, корисникот-пријателски најдобар избор и прилагодување оптимална пакување. Машина според барањата на корисникот, со за-Зборот удобен, јасни печатење на печатење уред, кој запечатени исто време, печат линија на печатени производи устав период, датумот на производство, сериски број и текстот, со цел да се усогласат со националните барања закон означување на храната.

Технички податоци:
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Храна вакуум Пакувач

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano