Дома месо slicer

Дома месо slicer

производителот, снабдувачот, фабрика, дистрибутер и веледрогерија во Taiwan
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Месо slicer -> Дома месо slicer
Ние сме техничко Taiwan Дома месо slicer производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Дома месо slicer - HTS-T200-1

модел: HTS-T200-1
Дома месо slicer
Карактеристики:
1. Тесни структура, без било јаз или остар раб, безбедно да работат.
2. Усвои увезени машина и пора плоча за обезбедување на мелено месо, дури и прекрасен изглед.
3. Светла боја, тоа се промени со други секачи, може да се користи за обработка на свежо или замрзнато месо, освен.
4. Хранење порта на мелница за месо претпоставува инка форма па тоа е доволно голема за да се хранат лесно и непречено.
5. Обработка на разни видови на мелено месо и овошје џем.
6. Оваа машина е погодна за месо преработувачката индустрија, ресторан училиште, хотел, дистрибуција на храна центар.
7. Оваа машина е предвидено со многу предности, како што се отпорност на корозија, безбедноста и здрави, влијание структура, убава појава, сигурен перформанси и висока ефикасност.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Дома месо slicer

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano