Месо Бенд Saw ножеви

Месо Бенд Saw ножеви

производителот, снабдувачот, фабрика, дистрибутер и веледрогерија во Taiwan
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Месо Saw ножеви -> Месо Бенд Saw ножеви
Ние сме техничко Taiwan Месо Бенд Saw ножеви производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Месо Бенд Saw ножеви - 01

модел: 01
Месо Бенд Saw ножеви
Карактеристики:
1. Висок еластичност ножовка ножот.
2. Внатрешна стрес отстранети, деформација нема да се случи по долго време го користите.
3. Висок виткање отпор.
4. Апликација: Бендот виде ножот е дизајниран за сечење двете замрзнато месо, риба.
5. Највисока цена-ефективни производи.
6. Други големини може да се направи во согласност со клиенти бара.
7. Овие Saw ножеви се главно за употреба во фрли-далеку-тип ладно пили.
Тие се топлина-третирани и завршил користење на специјални методи на преработка за да се подобри својата сила и текстура.
8. Супер остар и цврстина.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Месо Бенд Saw ножеви

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano