Месо опрема за обработка

Месо опрема за обработка

производителот, снабдувачот, фабрика, дистрибутер и веледрогерија во Taiwan
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Преработка на месо -> Месо опрема за обработка
Висок квалитет и најдобра цена Месо опрема за обработка во Taiwan.
Ние сме техничко Taiwan Месо опрема за обработка производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Месо опрема за обработка - HTS-300-1

модел: HTS-300-1
Месо опрема за обработка
Карактеристики:
1. На месо во корпа се гранулиран рамномерно низ релативно движење на нож и дупка-плоча предизвикани од завртка болт ротирачки. Напредно нерѓосувачки челик структура го прави ниско ниво на бучава и стабилна мелење за свежо и замрзнато месо.
2. Тоа е специјално дизајнирана за мелење на замрзнато месо. Според различните барања на клиентите, со различни големини на дупка-плочи се избор да се добие задоволително земјата месо.
3. Машина живина обработка има мали, средни и големи, што се користи за пилешко, патка, гуска да чекаат по убиството на автоматско отстранување на влакна, за еднократна употреба чиста и пердуви, да фино крзно, канџи, направи вашата кожа и нечистотија од тешко и валкани рачен труд со полна пареа.
Прашање Сега +Прашање Сега -
За да го пронајдете и купувате најдоброто Месо опрема за обработка, треба да знаете за највисок квалитет на Месо опрема за обработка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Месо опрема за обработка

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano