Месо видов мелница

Месо видов мелница

производителот, снабдувачот, фабрика, дистрибутер и веледрогерија во Taiwan
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Електрични мелница за месо -> Месо видов мелница
Ние сме техничко Taiwan Месо видов мелница производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Месо видов мелница - HT-400-1

модел: HT-400-1
Месо видов мелница
Карактеристики:
1. Корисни за семејството или ресторан.
2. Намалување на коските, свежо и замрзнато месо коска.
3. Коска дробилката е ново технологија со висока ефикасност мелење опрема, оваа машина не само зголемување на намалување на аголот на ножот, но, исто така, донесе ножот носи, така што тоа може да го дистрибуирате притисок на ножот. подобрување на смолкнување и мечка влијание сила на секоја сечилото. Сечилото донесе легиран челик кој договор со посебен термичка обработка, високо отпорност на триење и тенка остри на ножот со sevel пати.
4. Коска дробилката може мелница поинаков вид на животно коска, како што се свинско месо, крава, пилешко, риба boneetc. Тоа е широко користен за производот колбас, шунка, месо топката, замрзната храна, сол суштина, коска во прав, прав супа, инстант тестенини, умирам ужинка, соединение Леќата, оброк seaso, храна за домашни миленици, висок калциум храна, тестенини итн
5. Воведување на странски напредна технологија и прецизен дизајн на месо и Машини за обработка на коските.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Месо видов мелница

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano