Вакуум Пак Машини

Вакуум Пак Машини

производителот, снабдувачот, фабрика, дистрибутер и веледрогерија во Taiwan
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Вакуум амбалажа машина -> Вакуум Пак Машини
Ние сме техничко Taiwan Вакуум Пак Машини производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Вакуум Пак Машини - VPT-900DC-1

модел: VPT-900DC-1
Вакуум Пак Машини
Карактеристики:
1. Комбинација мувла менување удобен, nulti-употреба, мувла со систем за ладење, целиот калап за алуминиум тока истекување тип на производ, формирајќи вакуум топлина запечатување има добар ефект.
2.Its електрични аспекти користење на микро-компјутер контролер за контрола на сите целокупната. Тоа има предности од водоотпорен, влага-доказ, ниска стапка на неуспех, долг живот и др
3. Својот уникатен дизајн на навалување маса и го гарантира без загуба на влага во производи, така што производите со содржина на вода на вакуум-спакувани полесно да функционира.
4. Користете опсегот: Погоден за сите видови на слободно време храна, грав производи, производи од месо, водната производи, овошје и зеленчук, кисели краставички, месо ладење, медицински производи, хардверските компоненти, медицинска опрема, и така натаму за вакуум, гумени, конечни пакување.

Технички податоци:

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Вакуум Пак Машини

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano