Вакуум Пакувач

Вакуум Пакувач

производителот, снабдувачот, фабрика, дистрибутер и веледрогерија во Taiwan
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Вакуум амбалажа машина -> Вакуум Пакувач
Ние сме техничко Taiwan Вакуум Пакувач производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Вакуум Пакувач - VPT-800SC-1

модел: VPT-800SC-1
Вакуум Пакувач
Карактеристики:
1. Тоа може да ви помогне да заштедите на трудот и ресурсите, намалување на трошоците, и значително подобрување на ефикасноста на производството и лесна употреба, тоа се применува на оние прехранбената индустрија, како што се обработка на месо, морска храна обработка, солени и сочувани храна, грав производи, зеленчук и сл и друга обработка. Комплетна машина е опремена со Шангај пумпа (или можете да изберете пумпа Германија како сакате), увезени електрични компоненти и нерѓосувачки челик тело структура, има стабилност во долго време, континуирано работење, и може замена на увезените машини, Корисниците можат да изберат конфигурација.
2. Гурманските Saver е лесен-to-се справи, а тоа е веднаш подготвени-to-работат.
3. Исто така, можно е да го поставите различни вакуум- и плафонски пати.

Технички податоци:


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Вакуум Пакувач

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano