Вакуум печат машина

Вакуум печат машина

производителот, снабдувачот, фабрика, дистрибутер и веледрогерија во Taiwan
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Вакуум амбалажа машина -> Вакуум печат машина
Вакуум печат машина Производители. Купете висок квалитет Вакуум печат машина од Taiwan.
Ние сме техничко Taiwan Вакуум печат машина производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Вакуум печат машина - VPT-860DC-1

модел: VPT-860DC-1
Вакуум печат машина
Карактеристики:
1. Оваа машина прифаќа Саладин програмабилни контролери и работи точно и постојано.
2. Увезени синџир, лесно да се формираат за различни филмови, еластичен филм, крути филм, и др.
3. Одбор стил структура, лесно да се замени и да работат.
4. Систем за увоз на рециклирање на рецидив материјал, да ги задржи здрава животна средина.
5. Апликации:
Вакум машина за пакување се однесува на вакуум, додаде гас и тесни пакување за сите видови на пластични кеси, алуминиумска фолија кеси. Тоа може да снабдување вакуум пакет за месни производи, марината производи, морски производи, замрзнати производи, готвена храна, свеж зеленчук, медицински производи, хемиски производи, метални производи, електрични компоненти, и така натаму.

Технички податоци:

Прашање Сега +Прашање Сега -
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вакуум печат машина, треба да знаете за највисок квалитет на Вакуум печат машина производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Вакуум печат машина

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano